;

Kullanım Koşulları

Emlakskor’u ziyaretiniz, içerik kulllanımınız ve içerik üretiminiz aşağıdaki kullanım koşullarına tabiidir.


 1. Yaş sınırı

  Emlakskor’da üretilen içerikler herhangi bir ön inceleme olmadan yayınlandığı için 18 yaşından küçükler için uygun olmayabilir.


 2. İçeriğin hukuka aykırılığı

  5651 sayılı kanun kapsamında emlakskor yer sağlayıcı olarak hizmet veren bir internet sitesidir. Emlakskor üzerindeki içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulmakta ve yayına alınmaktadır. Emlakskor’un bu içeriklerin hukuka aykırılığını kontrol etme yükümlülüğü, sikayet@emlakskor.com adresine şikayet ile başvurulmadığı sürece, yoktur.


 3. Kullanım ve içerik

  Emlakskor üzerinde yer alan hiçbir yorum, puanlama ve bilginin doğru veya güncel olduğu iddia ve garanti edilmemektedir. Emlakskor üzerinde yer alan tüm içerikler kullanıcılar tarafından üretildiği için, kullanıcıların şahsi görüşlerine dayalı pek çok içerik bulunmaktadır. Bu içeriklerin kullanımından ve değerlendirilmesinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi zararlardan emlakskor sorumlu değildir. Oluşturulan içeriklerin hukuka aykırılığından içeriği oluşturan kullanıcılar sorumludur. Emlakskor, üzerinde oluşturulan içeriklerin tüm hakları(silme, çoğaltma, derleme, düzenleme) emlakskor’a aittir.


 4. Gizlilik

  Emlakskor ziyaretiniz boyunca bilgisayarınıza çerezler yerleştirilebilir. Çerezler kişisel bilgiler içermez ve kullanıcıyı tekrar tanımak ve benzeri hizmetler için kullanılabilir.


 5. Emlakskor hak ve yükümlülükleri

  Emlakskor kullanım koşullarını önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Emlakskor ziyaretiniz boyunca bilgisayarınızda oluşabilecek yazılımsal ve donanımsal hiçbir zarardan emlakskor sorumlu değildir. Emlakskor, kullanıcıların siteye erişimini engelleme, üyeliklerini dondurma/silme hakkını saklı tutar.