;

Park Loya Sitesi

Bilgilerde bir yanlışlık mı var? Bildir

Ekleyen
Emlakskor

Konut Tipi

Konut Tipi Ekle

Yaklaşık
Kira

1400

Yaklaşık
Satış Fiyatı

480000

Aidat
(Isı Pay Ölçer)

200

Emlak Skoru

41 değerlendirme Puanla

Tavsiye Skoru
2,1
Ulaşım
2
Güvenlik
2
Isınma
2,1

Otopark

Açık - Kapalı

Havuz

Yok

Spor Salonu

Var

Güvenlik

Yok

Oyun Parkı

Var

Yorumlar

feci boktan aralarında benim 5-10 dairem vaaar ben ongutuuum diye anıranlar var
such a shitty place-gençler için rezalet bir yer adım bile atmayın yaşlılar içinde örümcekler için iyi yazık onlarada geri aldım lafımı
uzak durun gerekirse 3-6 ay kalın ama kaçın o derece. Sahibini sevmedim hiç
demek istediğim bina sağlam iyi ama ortam güzel değil buradaki
Demircioğlu tarafından yapılması avantaj. Ama onun dışında her konuda berbat ötesi uzak durun-1 pozitif 99 negatif
iğrenç cidden sıfır kalite
Alttaki yorumlara katılıyorum eleştiriye açık olun zaman teknoloji devri- neredeyse bütün yorumlar negatif . Gençlere uymayan tuhaf site iste... could you understand me pal?
kondu-gece ne yahu 1000 kat beteri sefiller sitesi
tek olumlu yorum yazanlar burada yıllardır oturanlar muhaha onlarda ev sahibi ondan
site demeye bin şahit lazım cidden daha çok kondu-gece
Guvenlik ve düzeni facia iğrenç yerleri var buranın tek sorumlu ürünün sahibidir belli
Çankaya insanı vizyonludur abi bu ne böyle Sincan-Çankırı hattı burası :D valla feci bir yer kaçan kaçana
felaket yaşamkent yerine muhaha isim vermeyeyim başka dandik yerlere yakışırdı
Eleştiri kabul edemeyen kişi yazmış aşağıya çok korktum haha . Denildiği gibi etrafında bulunan her apartman bin kat daha iyi bu averaj altı yerden
İğrenç bir yer düzen sıfır değil sıfırın altı! Kalitesiz
rezalet ötesi tek kelimeyle. Etrafındada birçok yeni daha kaliteli yerler var
yetersiz her açıdan korkunç zayıf
bu bölgenin en dandik sitesi. Herşeyiyle berbat
sahibi adam çok havalı kendini beğenmiş 10-15-20 dairesi varmış muhahah bize ne lan çok umrumuzdu birimi sordu bu bilgiyi sana muhah
Guvenlik 0 ve birçok açıdanda çok zayıf bir yer
Çayyolunun yapısına uygun değil en uzak kalan sitesi
Muhitin en boş sitesi ucuz da değil Çayyolunun bence en kötüsü
Rezalet cidden- villalara geçtim keyfim yerinde
Tam bir kabus. Ev sahiplerini sevmedim ayrıca hoş değil burada kalmak.
ciddi derece kotu duzensiz
cok begenmeyenide gordum az begenenide tarafli tarafsiz yorumlar olup olmadigini degerlendirmek burada birkac kisiye kalmadi sadece kendi yorumlarini gormek isteyen...
Bos site en ufak numarasi yok cok daha iyileri var
Iyı
vasatın altı ulasım cok kotu
pff dandik
Gazililer sitesine gore falan gayet iyi, üstteki villalar daha lüks buradan yineden lokasyon olarak daha uzaklar o yuzden iki tarafında avantajı var. Ama asıl yanında yapılan yeni binalar buradan çok daha lüks ve iyi ve yeninin yenisi daha açılmamış olanlar var.
Gayet guzel site! anlik bir sekilde yazmis arkadas bosverin silinmesi iyi olmus tesekkur ederiz kirdiysa kusura bakmayin yapabilse kendide silerdi
Merkezi pay ölçer olduğundan aidat kışın 2 katına çıkabilir fakat daire çok iyi ısınmaktadır. Sitenin bahçesi çok bakımlı ve yemyeşil aynı zamanda da meyve ağaçları bulunmakta. Huzur verici bir site.
Bes para etmez ucuz site
bu taraflı ve seviyesiz yorumları kim yazdı bilmiyorum ama hepsi aynı kalemden çıkmış aynı kalitesizlikte.sitemiz hem hayvan hem doğa dostu olup komşuluk ilişkileri de iyi denilebilecek seviyededir. isimsiz ve art niyetli mesajlara itibar etmeyiniz. Hakan A.(daire no:8)
sitemizde öğretim görevlileri,doktor,şirket sahipleri,emekli insanlar,yargıtay üyesi,milletvekili,televizyon habercileri,mühendisler,öğretmenler vs vs herşeyden önemlisi insanlar yaşıyor.Buradan sallamak ve karalamk her zaman kolaydır.Sitemiz profesyonel bir yönetim şirketi tarafından yönetilmektedir.(ARTIPAK).2013 Yılından beri bu sitede oturmaktayım 2 evimiz var.İçide dışı da güzel komşularımızda iyi insanlar.Aynı kalemden defalarca o bozuk Türkçeyle saçma sapan yazmak kimin işiyse onuda bir şekilde buluruz inşallah. Ali Nevzat (Daire No 3 ve 15)
Park Loya Sitesinin 9 numaralı dairesinde 4,5 yıldır oturmaktayım. Bugüne dek sitemizde hiçbir yakışıksız olay görmedim. Herkesin birbirine saygı duyduğu, yeşil alanı ve meyve ağaçları bol olan, her yıl yeni yatırımlar yapılan bir sitede yaşıyoruz. Tüm sakinlerin aidatını zamanında ödediği, kimseye borcu olmayan, iç işlerinde sorun yaşanmayan bir sitedeyiz. Yaz akşamlarında komşuların bahçede bir arada olduğu, çocukların birlikte vakit geçirdiği, yürüyüş alanında akşam sabah spor yapılabilen bir site bizimki. Son olarak dairelerimizin içi; hem genişlik hem plan olarak bölgede hiç görülemeyecek verimliliktedir.
Sitemizde, öğretim üyesi, doktor, şirket sahibi, gazeteci, bankacı, muhasebeci, yönetici, müteahhit, öğretmen vd... mesleklerine sahip çok kıymetli komşularımız ikamet etmektedir. Sitenin gelişmekte olan ağaçlarla dolu güzel birr bahçesi vardır...Her sitede ve apartmanda var olan sıradan sorunlar her zaman demokratik ve karşılıklı saygı çerçevesinde çözüme ulaşmıştır... Bunlara rağmen, aşağılık bir dil ve İLKEL Türkçe kullanarak sitede oturan hem toprak sahibi komşularımızı hem diğer ev sahibi ve kiracı komşularımızı hedef alan asılsız iddialarda ve karalamalar yapan kişiyi ispata davet ediyor ve insanlar hakkında, aklınca yaptığı hakaretleri, kendisine iade ediyorum... (Park Loya, Daire No:10)
2,5 yıldır bu ikamet ettiğim bu huzurlu sitede hiçbir sorun olmadan yaşamaktayız. Hoşgörülü, saygılı ve kültürlü insanlarala birarada yaşamaktan çok mutluyuz.